Nieruchomości

 • foto
  Nieraz jako dorastający młodzi ludzie marzymy o
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 1

  Nieraz jako dorastający młodzi ludzie marzymy o tym, ażeby wyrwać się z mieszkania rodzinnego, ażeby osiedlić się w dużym mieście, by żyć komfortowo. Takie plany poprzez długi czas pozostają w sferze naszych fantazji. Nie jest łatwo je urzeczywistnić. O ile przeprowadzka do innego miasta nie jest aż taka skomplikowana, po prostu podejmujemy decyzję o tym, że się przeprowadzamy oraz czynimy to, o tyle zakup posiadłości to już okazały.


 • foto
  Sprzedaż mieszkania pod żadnym pozorem nie
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 1

  Sprzedaż mieszkania pod żadnym pozorem nie musi być taka prosta. Samodzielne opisanie ogłoszenia, fotografie, odszukanie miejsc, gdzie doliczyć informację o sprzedaży i późniejsze kontakty z przypuszczalnymi kupującymi (jacy z pewnością od razu nie zdecydują się na zakup lub ewentualnie będą wytykać trudności, aby.


 • foto
  Miejsce zamieszkania w Warszawie nie musi kojarzyć się ze
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 7

  Miejsce zamieszkania w Warszawie nie musi kojarzyć się ze zgiełkiem lub ewentualnie notoryczną pogonią za wolnym miejscem parkingowym. Pragniesz mieszkać w Warszawie, niemniej jednak nie pragniesz, by apartament był oddalony od centrum? Fantazjujesz o połączeniu zadowolenia, zielonych parków, przystępności placu zabaw oraz szkoły dla dzieci z bliskością centrum i solidnym połączeniem drogowym z najważniejszymi arteriami stolicy? Oto Niemcewicza 19 - ekskluzywne apartamenty.